Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci Svazku obcí MetujeTaké v roce 2023 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2022 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2021 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2020 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2019 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2018 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2016 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2015 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

Dotace byla poskytnuta v rámci Programu obnovy venkova

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2014 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

Dotace byla poskytnuta v rámci Programu obnovy venkova

Dotace Královéhradeckého kraje pro svazekTaké v roce 2013 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

Dotace na profesionalizaciJako každý rok, i v roce 2012 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

POV KHK 2011Náš svazek získal v roce 2011 neinvestiční dotaci Královéhradeckého kraje z programu obnovy venkova.

Tyto finance přispěly na opravu hasičské zbrojnice v Nahořanech a opravu oplocení školní zahrady v Jasenné.